Sprawdzarki cen Elzab

Sprawdzarka cen Elzab LFT

Sprawdzarki cen to urządzenia, które nie tylko ułatwiają zakupy, ale również mogą znacząco wpłynąć na komfort pracy osób zatrudnionych w handlu. Wykorzystywane są one przede wszystkim w sklepach wielkopowierzchniowych, takich jak supermarkety, markety ale obecnie również można je znaleźć w mniejszych punktach handlowych lub sklepach. Dzięki nim można automatycznie rozpoznać towary. Dzięki czemu klient otrzymuje szybki dostęp do informacji zawartych w kodzie kreskowym produktu, co zapewnia wygodę podczas zakupów. Mogą oni przede wszystkim sprawdzić cenę danego produktu.

Sprawdzarki cen firmy ELZAB

Sprawdzarki cen ELZAB to urządzenia zaprojektowane do pracy w sieci LAN. Ichpodstawowa funkcja to sprawdzanie i wyświetlania ceny towaru, ale dzięki nowoczesnej konstrukcji i zastosowaniu dużego wyświetlacza graficznego mają szerokie możliwości graficznej prezentacji informacji związanych z towarem, reklam, czy akcji promocyjnych placówki handlowej. Konstrukcja nowej linii sprawdzarek umożliwia odtwarzanie dźwiękowe ceny towaru. Możliwe jest ustawienie głosu żeńskiego jak i zarówno męskiego. Ta zaleta stanowi nieocenioną pomoc dla osób mających problem z odczytaniem ceny z wyświetlacza.

Sprawdzarka cen LTT

Sprawdzarka cen Elzab LLT

W sprawdzarce zastosowano czytnik liniowy typu linear imager, co stanowi rozwiązanie ekonomiczne, ale wymagające odpowiedniego ustawienia towaru. Rozwiązanie polecane do placówek handlowych o niewielkim natężeniu ruchu.

Sprawdzarka cen ELZAB LFT 2D

Sprawdzarka cen Elzab LLT 2 D

W sprawdzarce zastosowano czytnik wielokierunkowy typu area imager 2D, co pozwala na łatwy odczyt kodu bez konieczności ustawienia produktu pod określonym kątem. Rozwiązanie polecane do placówek handlowych, w których występuje duży przepływ towarów i klientów. Możliwość odczytu kodów kreskowych zarówno 1D oraz 2D.

Sprawdzarka cen Elzab LWT

Sprawdzarka cen Elzab LWT

W sprawdzarce zastosowano czytnik wielokierunkowy laserowy, co pozwala na łatwy odczyt kodów nawet wysokiej gęstości z większej odległości. Rozwiązanie polecane do placówek handlowych, w których występuje duży przepływ towarów i klientów.

Sprawdzarki cen Elzab
Przewiń na górę